12.12.2017.

E-commerce senior Web Dizajner

u Oglasi za posao

NB SOFT je firma koja se bavi projektovanjem i razvojem web aplikacija. Fokus našeg razvoja je NB SHOP platforma za internet prodaju. Naše rešenje je lider na domaćem tržištu u izradi internet prodavnica, što pokazuje naša referentna lista projekata koje smo do sada realizovali i koje trenutno realizujemo.

Zbog povećanja obima posla tražimo kolege web dizajnere koji će doprineti razvoju naše firme aktivnim učešćem u realizaciji najrazličitijih projekata i ličnim usavršavanjem.

Opis posla

Osnovni fokus web dizajnera u našoj firmi jeste na razvoju i usavršavanju NB SHOP platforme sa stanovišta grafičkih i idejnih rešenja, UI/UX-a, jedinstvenog idejnog rešenja u skladu sa internim standardima, kao i rad sa kolegama na realizaciji tokom trajanja projekta, a u cilju ispunjenja potreba i očekivanja klijenata sa kojima radimo.

Od web dizajnera očekujemo da kroz svoju kreativnost kreira grafička i idejna rešenja namenjena za dalji rad programera koji rade na razvoju i pokretanju internet prodavnice. Tražimo sistematičnu i kreativnu osobu, otvorenu za timski rad i saradnju, koja želi da pretoči svoj dizajnerski talenat, iskustvo i ideje u inovativna interaktivna rešenja koja prate svetske trendove i zadovoljavaju potrebe klijenata i ostalih korisnika.

Osnovni zahtevi:

- Višegodišnje iskustvo u web dizajnu (minimum 3 godine)

- Odlično poznavanje Photoshop-a i Illustratora

- Iskustvo u izradi UI i UX dizajna

- Dobro poznavanje engleskog jezika

- Mogućnost rada na više projekata i sposobnost prioritetizacije zahteva

- Kreativnost i nalaženje inovativnih rešenja za izradu jedinstvenog dizajna internet prodavnica

- Sposobnost prilagođavanja dizajna u odnosu na zahteve klijenata i razmatranje rešenja iz ugla korisnika

- Praćenje i poznavanje svetskih trendova web i grafičkog dizajna

- Želja za učenjem i daljim usavšavanjem.

- Entuzijazam i sposobnost za intenzivan timski rad

- Spremnost na saradnju i razmatranje tuđih predloga

Poželjno:

- Iskustvo u izradi dizajna za mobilne aplikacije
- Iskustvo u korišćenju aplikacija za wireframe mapiranje sajta
- Iskustvo u dizajniranju e-commerce rešenja

Zaduženja i obaveze:

- Detaljna analiza datog zadatka ili projekta, koja za cilj ima davanje procene vremena rada kao i detaljnog plana realizacije.

- Komunikacija sa klijentom radi boljeg razumevanja zahteva.

- Priprema celokupnog grafičkog rešenja internet prodavnice uz saradnju i interne konsultacije sa članovima tima. Grafičko rešenje mora biti usklađeno sa standardima firme.

- Predaja celokupnog grafičkog rešenja internet prodavnice uz poštovanje tri osnovna koncepta: tačnost, kvalitet i rok koji je propisan dinamikom realizacije projekta.

- Poštovanje definisanih procedura rada.

- Vođenje dizajn tima.

Nudimo:

- Priliku za razvoj karijere i mogućnost za lično usavršavanje.

- Izazovne projekte  u web developmentu.

- Posećivanje različitih konferencija u regionu i inostranstvu.

- Prijatan prostor za rad uz otvorenu i pozitivnu radnu atmosferu.

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za naš tim, prijavu možete slati na mejl hr@nbsoft.rs. Prilikom prijavljivanja potrebno je dostaviti CV sa linkovima ka realizovanim projektima.

Konkurs je otvoren.

Kandidati koji prođu prvi krug, biće pozvani na intervju i dalja testiranja.

NB SOFT
www.nbsoft.rs

Slični članci

29.
Mar.
2018.
Oglasi za posao
Zbog povećanja obima posla tražimo kolege E-commerce PHP programere koji će doprineti razvoju NB SHOP-a aktivnim učešćem u realizaciji najrazličitijih...
19.
Mar.
2018.
Zbog povećanja obima posla, tražimo nove PHP programere koji su spremni da uče i aktivno učestvuju u razvoju i imlementaciji rešenja poput integracije...
05.
Mar.
2018.
Zbog povećanja obima posla i stalnog proširenja kapaciteta u potrazi smo za kolegom/koleginicom koji/a bi se bavio/la SEO optimizacijom. Za ovu pozici...